Logo ADMIS CZ s.r.o.

Informace o společnosti ADMIS CZ s.r.o.

Společnost ADMIS CZ s.r.o. byla založena v roce 1996 a od počátku se orientovala na servis a zajištění provozu elektronických zařízení. Od roku 2000 se firma stále více zaměřovala na oblast výpočetní techniky a tento nastoupený směr byl definitivně potvrzen vstupem nových vlastníků na začátku roku 2002. Cílem tohoto kroku bylo vytvoření společnosti, která dokáže zajistit pro své klienty komplexní servisní služby v oblasti informačních technologií.

Firma klade hlavní důraz na následující dva směry činnosti:

  • Software, který zahrnuje prodej informačních systémů renomovaných výrobců, jejich implementace, školení, servis a vývoj vlastních aplikací jak databázových, tak internetových.
  • Hardware, což obsahuje instalace a administrace lokálních sítí, profylaxe výpočetní techniky, zajišťování servisní podpory na hardware do 24 hodin a prodej zařízení.

Kombinace nabízených služeb dohromady garantuje klientovi bezproblémových chod IT a přináší významnou úsporu času a finančních prostředků.

Množství dalších služeb jako například dálková správa, datový servis, zálohy systémů apod., poskytují klientům maximální komfort a ochranu citlivých firemních údajů.

Pro zajištění těchto činností je zákazníkům k dispozici tým specialistů, schopný reagovat okamžitě na jejich požadavky. Všichni prochází pravidelně školením, aby byli schopni se orientovat ve velmi dynamickém oboru IT. 

Společnost ADMIS CZ s.r.o. spolupracuje s předními firmami v České republice, které se zabývají vývojem a distribucí informačních technologií, aby mohla doporučit svým klientům optimální řešení jejich potřeb.