Kontaktní formulář

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená tučně.

×

Logo ADMIS CZ s.r.o.

SYMCOM - Sběr dat pomocí EAN

Automatizace skladových a výrobních procesů dnes pomáhá mnoha firmám pracovat přesně, efektivně, rychle a spolehlivě. Eliminuje výskyt chyb a zefektivňuje práci zaměstnanců. To vše se pak podílí na minimalizaci nákladů a maximalizaci zisků firmy.

Naše aplikace pro automatizaci skladových a výrobních úloh využívají mobilní nebo stacionární terminály a snímače čárového kódu, vytváří nové uživatelské agendy a vyměnují si data s informačním systémem, který je firmě implementován.

Tato řešení mohou pracovat online nebo offline, v prostředí LAN i WAN sítí, generují a tisknou automaticky doklady, etikety s čárovými kódy a nevyžadují ani vždy přítomnost počítače na provozovně.

Jednotlivé aplikace jsou integrovány přímo do informačních systémů. Tvoří tak jejich rozšíření do oblastí, kde nelze využívat přímo ERP (sklad, logistická centra, výroba, práce v terénu  apod.) V tuto chvíli nabízíme jejich přímé propojení se systémy: 

Moduly ADMIS SYMCOM jsou zaměřené na automatizaci logistických procesů ve skladu, evidenci skladu a zásob, výrobu a sběr dat z výroby. Tyto základní aplikace lze také upravovat dle potřeb konkrétního podniku, aby byla práce pro obsluhu a celé zpracování dané úlohy maximálně efektivní.