Kontaktní formulář

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená tučně.

×

Logo ADMIS CZ s.r.o.

Informační systémy ABRA

Systémy ABRA jsou vyvíjeny společností ABRA Software a. s. a jejím nejnovějším produktem je obchodní systém ABRA GEN, který je určený zejména pro střední a velké firmy. Pokrývá všechny jejich potřeby a umožňuje přizpůsobení na míru.

Systém Abra GEN navazuje na úspěšné řady Abra Gx a Abra Gold, která se stalanejrozšířenějším ekonomickým systémem v ČR ve firmám s více než 2 počítači.  Vyznačuje se jednoduchým, intuitivním ovládáním, možností přizpůsobení prostřednictvím modulů a doplňků i individuálně na zakázku, a maximální funkčností.

Kvalitu produktu podtrhuje i certifikát systému kvality jakosti ISO 9001, který výrobce získal již v roce 1996 a který pokrývá celý proces vývoje, výroby a distribuce informačních systémů.

Společnost Admis CZ s. r. o. je certifikované prodejní a servisní centrum systémů ABRA. Zajišťujeme distribuci ABRA GEN v rámci Zlínského kraje a zajišťovali jsme verze Gx po celé Moravě. Poskytujeme stejné služby jako výrobce (instalace, školení, servis, konzultace), ale v rámci smluvního servisu nabízíme zákazníkům osobní přístup, rychlejší odezvu při servisních zásazích a konzultace při optimalizaci procesů.