Logo ADMIS CZ s.r.o.

sber-dat-z-vyroby.jpg

Sběr dat z výroby

Modul Sběr dat z výroby je aplikace, která sbírá data z výroby, řídí tok materiálů, zakázek a produktů ve výrobě. Ukládá data pro zpětné dohledání a vytváří statisty pro efektivnější řízení výroby

Díky snímačům čárových kódů lze na jednotlivých pracovištích sledovat skutečnou dobu pracovních operací, evidovat časy přípravy, přesuny a spotřeby materiálu  a všechny tyto údaje pak využít pro lepší plánování zvýšení rentability výroby. Modul může být integrován s výrobním modulem informačního systému, nebo jenom zobrazovat průběh výroby jednotlivých objednávek na základě snímání průchodů výrobků pracovišti.

Pomocí mobilních nebo stacionárních terminálů, lze také přímo ve výrobě vydávat materiál na výrobní příkazy a evidovat odvoz a dovoz polotovarů z kooperací.

Identifikace pracovníků probíhá pomocí RFID čipů, nebo snímáním EAN.  Podle typů pracovišť je možné vyžadovat po pracovnících zadání různých dat, používat skupinová pracoviště, kontrolovat pořadí a další. 

Agendy

  • Výrobní operace (sledování doby trvání jednotlivých operací, rozlišení pracovníků).
  • Pohyby materiálů.
  • Kooperace.
  • Výdej materiálu.

Technické parametry

ADMIS SYMCOM verze on-line komunikuje se snímači EAN a terminály se snímačem EAN. Serverová část připravuje data z informačního systému pro terminál a zpětně zpracovává data z terminálu do informačního systému. Klientská část je uložena v terminálu a tvoří uživatelské prostředí pro obsluhu.

Snímače EAN

 LS2208LS3408

Terminál s rozhraním LAN

KT700BT-TCP

Termotransferová tiskárna Zebra s rozhraním LAN.

ZT220          GX420

Modul  vyžaduje implementaci do prostředí konkrétní firmy.

Cena modulu je velmi individuální. V případě zájmu nás kontaktujte a my vám zpracujeme cenovou nabídku.

Mám zájem o cenovou nabídku