Kontaktní formulář

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená tučně.

×

Logo ADMIS CZ s.r.o.

logisticky-sklad.jpg

Logistický sklad

Modul Logistický sklad (polohovatelný sklad) pomáhá organizovat a řídit práci ve skladu, ve kterém je zboží uskladněno v pevně definovaných pozicích, nebo je ukládáno podle skladové strategie. Sleduje velikost zaskladněné plochy, dobu trvání skladování, expirační dobu zboží apod. Eviduje veškerou manipulaci se zbožím a další služby.

Díky logistickému skladu budete lépe využívat skladovací prostor, zefektivníte a zrychlíte práci skladníků. Naskladňování i vyskladňování lze řídit podle různých strategií se zohledněním požadavků na dostupnost zboží, na preferenci skladových pozic, na obsazenost pozic co nejmenším počtem různého zboží apod.

Agendy

  • Příjem na pozice – příjem zboží na určitou pozici ve skladu. Jednotlivé pozice jsou vybírány dle zvolené skladové strategie, většinou tak, že nejvíce obrátkové zboží je na dobře a rychle dostupných místech. Vše je zaměřeno na co nejrychlejší expedici zboží a zakázek.
  • Výdej z pozic – výdej zboží z pozice ve skladu.
  • Přesun mezi pozicemi – výdej zboží z pozice skladu a jeho přemístění na jinou pozici. Lze generovat manuálně i automaticky, dle požadavků výdeje.
  • Evidence skladníků – každý skladník má své jméno a heslo.  Lze tak sledovat efektivitu práce jednotlivých skladníků a jejich práci s paletami /boxy
  • Průběžná inventura - vyžaduje přepočítání množství v dané pozici při splnění určitých kritérií.
  • Tisk etiket - standardní a logistické etikety.

Technické parametry

ADMIS SYMCOM verze on-line komunikuje s bezdrátovými terminály se snímačem EAN. Serverová část připravuje data z informačního systému pro terminál a zpětně zpracovává data z terminálu do informačního systému. Klientská část je uložena v terminálu a tvoří uživatelské prostředí pro obsluhu.

Mobilní terminál Motorola s rozhraním Wifi

MC3190

Termotransferová tiskárna Zebra s rozhraním LAN.

ZT220          GX420

Modul  vyžaduje implementaci do prostředí konkrétní firmy.

Cena modulu je velmi individuální. V případě zájmu nás kontaktujte a my vám zpracujeme cenovou nabídku.

Mám zájem o cenovou nabídku