Kontaktní formulář

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená tučně.

×

Logo ADMIS CZ s.r.o.

evidence-skladu.jpg

Evidence skladu

Modul Evidence skladu umožňuje rychle a efektivně provádět skladové operace. Na základě snímání čárových kódů můžete tvořit doklady, evidovat šarže, sériová čísla nebo jen kontrolovat stav. To vše v on-line nebo offline režimu. Řešení podporuje provoz v rámci LAN i WAn sítí, takže je možné evidenci skladu využít i v odloučených provozech bez použití počítače, je nutná pouze VPN.

Doklady

Evidence skladu umožňuje vytvářet doklady:

  • s předlohou, kdy prvotní doklad vzniká v informačním systému a vrámci terminálu skladník doklad kontroluje a přidává informace, které obsluha nemusí vědět (šarže, sériové číslo, množství, ...)
  • bez předlohy, což znamená, že skladník tvoří celý doklad samostatně. Pracuje při tom s číselníkem zboží, skladů, firem apod.

Agendy

Kromě obvyklých funkcionalit obsahuje modul Evidence skladu i agendy:

  • Nakládka - zamezuje záměně zásilek a nekompletnosti dodávek. Je určena ke správnému vychystávání zboží na palety a jejich právné nakládce. Každá paleta má své označení a skladník je informován, které palety má v rámci dané dodávky naložit. Nemůže použít jinou a podle trasy je také možné řídit pořadí nakládání palet na vozidlo. Již se vám nestane, že zboží bude jinde, než má být.
  • Evidence zbytků - umožňuje evidovat části materiálu nebo zboží, evidovaného v plošných či délkových mírách, vznikajících při dělení. Teď už budete vědět nejenom, že máte na skladě 65 m kulatiny, ale také že je toto množství složeno ze 3 kusů o délkách 15,37 a 13 m.

Další obvyklé agendy:

  • Skladové doklady (příjem na sklad, výdej ze skladu, převod mezi sklady).
  • Objednávky zboží (požadavky na objednávky).
  • Inventura.
  • Fakturace.
  • Tisk etiket (standardní + logistické etikety).

Technické parametry:

SW ADMIS SYMCOM verze on-line nebo off-line komunikuje s bezdrátovými terminály se snímačem EAN. Serverová část připravuje data z informačního systému pro terminál a zpětně zpracovává data z terminálu do informačního systému. Klientská část je uložena v terminálu a tvoří uživatelské prostředí pro obsluhu.

Mobilní terminál Motorola s rozhraním USB, nebo Wifi

MC2100MC3190

Termotransferová tiskárna Zebra s rozhraním LAN.

ZT410GX420

Cena modulu je velmi individuální. V případě zájmu nás kontaktujte a my vám zpracujeme cenovou nabídku.

Mám zájem o cenovou nabídku