Kontaktní formulář

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená tučně.

×

Logo ADMIS CZ s.r.o.

Budování počítačových sítí

Společnost Admis CZ s.r.o. je certifikovaný partner AMP. Tato certifikace umožňuje provádět instalace počítačových sítí založených na technologii AMP se zárukou 25 let.

AMP NETCONNECT group je obchodní jednotka TYCO Electronics - největšího světového výrobce pasivních elektronických součástek. 

AMP je vedoucí světový výrobce elektronických a elektrických spojovacích systémů, jehož výrobky pro počítače, komunikace, letecký a automobilový průmyslu slouží zákazníkům po celém světě. Produkty firmy jsou všeobecně známy pro svou kvalitu, spolehlivost a pokrokovou technologii. V nabídce pro počítačové sítě najdeme komponenty pro metalické i optické kabelážní systémy.

Něco o AMP

Firma byla založena roku 1941 a v tu dobu se specializovala pouze na výrobu konektorů. Ke zvratu došlo v roce 1970, kdy AMP zahájila výzkum a vývoj kabelů, rozvodných panelů a optických komponentů. Díky tomu, že firma AMP po desetiletí pozorně naslouchala svým zákazníkům je jim nyní schopna nabídnout spolehlivé a flexibilní produkty, které plně vyhovují požadavkům místních a mezinárodních norem. Požadavky ISO9000 splňuje 90% továren firmy AMP po celém světě.

Dle informací několika nezávislých zdrojů se firma AMP umístila mezi 25 technologicky nejsilnějšími a nejvyspělejšími firmami na světě a tuto pozici by si ráda udržela a dále budovala. V současné době vlastní firma AMP přibližně 15,000 patentů a nové produkty tvoří 15 až 20% z celkové nabídky.

Kvality, spolehlivosti a pokrokovosti produktů je dosaženo díky tomu, že firma každý rok zpětně investuje 11% ze svého zisku do výzkumu a rozvoje.