logo
 
 
pmenu
image  Technický web společnosti zajišťující běh zákaznického portálu a doplňkových služeb
banner
menuvr

PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR

PC

Letní příměstský tábor LETEM SVĚTEM 2014

O letních prázdninách pořádá Školicí středisko ADMIS CZ dětský příměstský tábor pro děti od 7 do 15 let. Vybrat si můžete ze 4 termínů. Děti během tábora navštíví ZOO ve Zlíně, lanové centrum, hrad v Malenovicích, hřebčín v Napajedlích, užijí si spoustu her, soutěží a kreativních aktivit a mnohem více.

PODROBNĚJŠÍ INFORMACE K PŘÍMĚSTSKÉMU TÁBORU

Pro děti je připraven zajímavý program se spoustou her a soutěží i návštěvami zajímavých míst. V případě nepříznivého počasí je přichystán alternativní program.

Tábor je určen pro děti od 7 do 15 let.

Termíny
07.07.-11.07. 21.07.-25.07.
04.08.-08.08 11.08.-15.08.

Každý den od 8:00 do 16:00 hodin.

Místo konání: ADMIS CZ s.r.o., U Dráhy 151, Zlín - Louky

CENA: 1.700 Kč

Zahrnuje: 1 x denně svačinku, oběd, pitný režim, zajištění a organizaci tábora, spotřební a výtvarný materiál, vstupy na jednotlivých výletech.

PROGRAM TÁBORA
PONDĚLÍ V pondělí se děti po cestě do Malenovic seznámí prostřednictvím her s novými kamarády. Poté je čeká prohlídka hradu v Malenovicích a hry v přírodě.
ÚTERÝ Úterý stráví děti většinu času v Zoo a dle časových možností po návratu si budou moci vyzkoušet virtuální hry na X-boxu.
STŘEDA Středa bude dnem koní. Navštívíme hřebčín v napajedlích, zastavíme se na oběd na Pahrbku a projedeme se na koních.
ČTVRTEK Ráno se s dětmi vydáme na Maják a užijeme si spoustu zábavy na dětském hřišti, které se nalézá po cestě. Zde budou děti plnit různé úkoly, které povedou k nálezu pokladu, který tam pro ně bude schován. Po návratu bude na děti čekat kreativní dílna s překvapením.
PÁTEK Vydáme se do Lanového centra v Mladcové, kde děti absolvují 2 hodinový program s vyškolenými instruktory. Poté si opečeme špekáčky a završíme týdenní tábor hrami a soutěžemi.

Bližší informace Vám poskytneme na tel. č: 577 106262, 734 254112 nebo na mailu: skoleni@admis.cz

On-line přihláška


Závazná přihláška (pdf)


Storno podmínky