Logo ADMIS CZ s.r.o.

Letní příměstský tábor LETEM SVĚTEM 2015

24.4.2015

Správce webu

O letních prázdninách pořádá školicí středisko ADMIS CZ dětský příměstský tábor pro děti od 7 do 15 let. Na výběr jsou 4 termíny konání. S dětmi během tábora navštívíme Ekoland a kovozoo, zábavní park Galaxii, koupaliště, Napajedla a blízké okolí. Děti si užijí spoustu her, soutěží, zábavy a kreativních aktivit.

Termíny příměstského tábora:

27. - 31. 7. 2015
17. - 21. 8. 2015

Tábor bude probíhat každý den od 8:00 do 16:00 hodin.

Místo konání: ADMIS CZ s.r.o., U Dráhy 151, Zlín 76302 (zde děti předáváte a zase vyzvedáváte)

CENA: 2399,-

Zahrnuje: 1 x denně svačinku, oběd, pitný režim, zajištění a organizaci tábora, pojištění, spotřební a výtvarný materiál, vstupy na jednotlivých výletech a také dopravu.


PROGRAM TÁBORA

PONDĚLÍ

První den se s dětmi vydáme na pěší výlet do blízkého okolí, který si zpestříme seznamovacími aktivitami, hrami a sportovními aktivitami. Odpoledne jsou pro děti připraveny kreativní aktivity.

ÚTERÝ

S dětmi se vydáme do oblíbeného zábavního parku Galaxie, kde strávíme dopoledne. Po obědě bude děti čekat pokračování kreativního programu z pondělka.

STŘEDA

Ve středu se vlakem přesuneme do Starého Města a zde navštívíme Ekoland a unikátní zoo, ve které jsou všechna zvířata vyrobena z kovu (kovozoo).

ČTVRTEK

Navštívíme muzeum hraček v Napajedlích, a poté se přesuneme do rekreačního areálu Pahrbek, kde bude pro děti uspořádán minigolfový turnaj.

PÁTEK

V případě příznivého počasí navštívíme koupaliště v Sazovicích. Pokud nám to počasí nedovolí, bude připraven alternativní program odpovídající aktuálnímu počasí.


V případě nepříznivého počasí je přichystán stejně hodnotný alternatiní program, případně může dojít ke záměnám programu mezi jednotlivými dny.