Kontaktní formulář

* Pro úspěšné odeslání formuláře je potřeba vyplnit všechna pole označená tučně.

×

Logo ADMIS CZ s.r.o.

produkty.jpg

ABRA GEN

ABRA GEN (dříve ABRA G3 a G4) je kompelxní software, který spolehlivě pokrývá firemní procesy středních a velkých firem díky desítkám existujících modulů a možnostem vývoje na míru dle vašich požadavků. Díky své variabilitě jej lze využívat ve všech podnikatelských odvětvích.

Proč zvolit ERP ABRA GEN ?

  • komplexní ERP systém
  • umožňuje sestavení na míru díky jednotlivým modulům
  • snadné uživatelské ovládání a přizpůsobení dle potřeb
  • podporuje automatizaci firemních procesů
  • díky API umožňuje snadné a rychlé propojení s jinými aplikacemi (e-shop, databáze ...)
  • integrovaná ABRA Business intelligence
  • sestavování účetnictví v reálném čase
  • umožňuje volbu platformy pro server i databázi
  • můžete si vybrat provoz na vlastním serveru i v cloudu
G4.jpg

ABRA GEN podporuje správu a řízení veškerého chodu firmy od organizace obchodní činnosti přes řízení zásob, výrobu, poskytování služeb až po vedení účetnictví, reporting a podporu rozhodování. Díky své variabilitě najde tento software uplatnění ve všech podnikatelských odvětvích.

ABRA GEN může ve firmě sloužit jako jedinný produkční informační systém, což ušetří čas i náklady na IT. Díky své modualitě si můžete systém sestavit tak, aby obsahoval jen to, co potřebujete. Provázanost systému je zaručena. Jakákoliv změna se ihned projeví v celém systému a pokud zjistíte, že je něco špatně, lze to dohledat a spravit.

Informační systém ABRA GEN obsahuje Automatizační server, který umí přebrat administrativu, postará se o zálohu dat, rozešle reporty a další opakující se činnosti. Zároveň je GEN vždy legislativně aktuální a hlídá termíny.

Pokud chcete se svým systémem provázat i další aplikace, jako např. e-sho, databáze či jiné externí aplikace a zdroje dat, díky otevřenému rozhraní API je to snadné a rychlé. Můžete tak využívat automatizaci práce, různé aplikace spolu mohou komunikovat bez lidského zásahu.

V ABRA GEN je integrovaná ABRA Businness Intelligence. Ta v reálném čase zobrazuje důležitá data. Umožňuje také kombinovat data z různých zdrojů např. Excel, Google dokumenty a další aplikace. ABRA Gen umí také do reportů zahrnout ještě nezaúčtované doklady, takže důležité reporty z účetnictví můžete sestavovat v reálném čase.

Jak probíhá instalace?

ABRA Gen nainstalujeme na Váš server, nebo se můžete rozhodnout pro online verzi se servisním dohledem 24 hod denně s přístupem odkukdoliv. Vaše náklady na provoz firemního softwaru se sníží na minimum. Bezpečnost dat  a veškerá funkčnost i po instalaci nových verzí je samozřejmostí.

Více o ABRA Business Intelligence

Jedná se o nástroj pro analýzu a vizualizaci firemních dat. Automaticky data zpracovává a zobrazuje uživateli jen relevantní informace v podobě, se kterou můžete dále pracovat (grafy, tabulky, apod.)

Tento nástroj je dostupný přímo z webového prohlížeče a umí intergrovat údaje získané nejen z informačních systémů ABRA (jiné systémy, databáze, soubory, internet). Funguje přímo s ABRA Gen nebo i samostatně nad aplikacemi jiných výrobců.

V případě zájmu nás kontaktujte