logo
 
 
pmenu
image  Technický web společnosti zajišťující běh zákaznického portálu a doplňkových služeb
banner
menuvr
INFORMAČNÍ SYSTÉMY ABRA
logo

Systémy ABRA jsou vyvíjeny společností ABRA Software a.s, se sídlem v Praze. Portfolio produktů zahrnuje čtyři řady obchodních systémů (Abra G1, Abra G2, Abra G3, Abra G4), které pokrývají potřeby živnostníků, malých, středních a velkých firem.
Systémy Abra Gx navazují na velmi úspěšnou řadu Abra Gold, která se stala nejrozšířenějším ekonomickým systémem v ČR ve firmám s více než 2 počítači.
Kvalitu produktů podtrhuje i certifikát systému kvality jakosti ISO 9001, který výrobce získal již v roce 1996 a který pokrývá celý proces vývoje, výroby a distribuce informačních systémů.
Prodejní a servisní služby klientům zajišťuje distribuční síť složená z poboček výrobce a autorizovaných firem, pokrývající území České, Slovenské a Polské republiky.

Společnost Admis CZ s.r.o. je certifikované prodejní a servisní centrum systémů ABRA a zajišťuje distribuci verzí G3, G4 v rámci Zlínského kraje a verzí G1, G2 v celé Moravě. Poskytujeme stejné služby jako pobočky výrobce (instalace, školení, servis, konzultace), ale v rámci našeho regionu můžeme nabídnout zákazníkům rychlejší odezvu při sevisních zásazích a nižší ceny služeb.

Systémy ABRA lze rozdělit do čtyř kategorií:

1. Pro živnostníky, podnikatele, malé firmy a účetní s 1 PC

   · ABRA G1 - Ekonomický SW pro malé a drobné podnikatele a živnostníky pro instalaci na lokální počítač, pro jednu i více firem.

2. pro menší a střední firmy

   · ABRA G2 - Výkonný ekonomický software pro malé firmy využívající moderní technologie Client/Server.

3. pro střední a větší firmy

   · ABRA G3 - Otevřený ekonomický systém Client/Server pro střední a větší firmy s možností provozu na serverové platformě MS Windows nebo OS Linux.

4. pro velké firmy

   · ABRA G4 - Komplexní ekonomický systém pro větší firmy založený na databázovém serveru firmy Oracle.


kontakt


abraabraabraabra